Szklane podłogi i schody

Szklane podłogi i schody oraz zabudowy całoszklane

Ekscytujące i zjawiskowe szklane podłogi i schody pasują do każdego nowoczesnego wnętrza mieszkalnego i usługowo-handlowego.

Ściany ze szkła to wyjątkowo elegancka forma architektury wnętrz. Pozwalają stworzyć wnętrze pełne światła, nowoczesne i atrakcyjne wizualnie. Ścianki działowe ze szkła wyglądają ciekawie i estetycznie zarówno w pomieszczeniach prywatnych, domach i mieszkaniach, jak i w biurach, firmach i budynkach usługowo-handlowych.

Zalety

Elegancja i nowoczesność

Szklane podłogi i schody są estetyczne i potrafią znakomicie doświetlić przestrzeń, w której się znajdują. Szklane elementy schodów świetnie łączą się także z elementami stalowymi, np. poręczami, balustradami lub stelażem schodów.

Bezpieczeństwo

Zabudowa szklana z hartowanego szkła płaskiego jest równie bezpieczna, jak ściany z tradycyjnych materiałów budowlanych, a przy tym pozwala na uzyskanie wyjątkowego efektu wizualnego

Zastosowanie

Szklane podłogi i schody są chętnie wykorzystywane przez architektów wnętrz w domach mieszkalnych i pomieszczeniach usługowo-handlowych a ściany ze szkła to najnowszy trend architektury biurowej.

Some text should be hrre...

5K4A0788(1)

Szklane podłogi i schody są bezpieczne dzięki zastosowaniu hartowanego szkła z laminatem. Przegrody mogą być całoszklane lub też tafle ujmowane są ramy. Ściany mogą być mocowane w profilach, listwach zaciskowych oraz w ściskach punktowych. Takie systemy umożliwiają zainstalowanie w takich ścianach drzwi całoszklanych. W takich rozwiązaniach znajduje zastosowanie szkło hartowane o grubości od 8 do 10, a czasami nawet 12 mm. Szkło może być przezroczyste bezbarwne lub kolorowe a także malowane metodą sitodruku.

Some text should be hrre...

English