Aktualności

Wizyta studyjna w zakładach remontowych PKP

20 marca wzięliśmy udział w wizycie studyjnej organizowanej w zakładach naprawy taboru PKP przez Polską Izbę Kolei. Była to doskonała okazja do spotkania fachowców z branży i poznania procesu naprawy taboru. Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tak ciekawym wydarzeniu!
Czytaj dalej

Radosnych i spokojnych Świąt

Czytaj dalej

Wzięliśmy udział w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2023

Czytaj dalej

Targi MSPO w Kielcach

Dziękujemy za wszystkie spotkania i odwiedziny naszego stoiska na ostatnich targach MSPO w Kielcach
Czytaj dalej

Międzynarodowe targi MSPO w Kielcach

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska nr 87 zlokalizowanego w hali H podczas XXXI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO w Kielcach. Do zobaczenia na naszym stoisku!
Czytaj dalej

Międzynarodowe Targi Technologii Obronnych IDET 2023 – Brno Czechy

24 maja mieliśmy okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Technologii Obronnych IDET. Serdecznie dziękujemy za owocne spotkania i zapraszamy do współpracy w zakresie szkła specjalnego.
Czytaj dalej

Przystąpiliśmy do programu Rzetelna Firma

W ramach budowania pozytywnego wizerunku zdecydowaliśmy się dołączyć do programu Rzetelna Firma. Chcemy w ten sposób potwierdzić, że Glass System-Dexpol Sp. z o.o. jest dobrym partnerem biznesowym. Zapraszamy do współpracy!
Czytaj dalej

Radosnych i spokojnych Świąt

Czytaj dalej

Uczestniczymy w modernizacji polskiej armii

Glass System-Dexpol posiada w ofercie produkcyjnej szyby czołowe do śmigłowców. Jest to produkt wysokospecjalistyczny, wykonany na bazie hartowanego szkła laminowanego z elementami grzewczymi.
Czytaj dalej

Certyfikacja produkcji szyb laminowanych z użyciem folii SentryGlas

Z przyjemnością informujemy, że Glass System – Dexpol jest certyfikowanym partnerem Kuraray Europe GmbH w zakresie produkowania szyb laminowanych z użyciem zaawansowanych folii SentryGlas. SentryGlas to folie 5 razy mocniejsze i 100 razy sztywniejsze od konwencjonalnych materiałów służących do laminacji...
Czytaj dalej
English