O nas

Specjaliści w przetwórstwie szkła.

Glass System – Dexpol Sp. z o.o. powstała w 2019 roku przejmując spółkę (maszyny, urządzenia i pracownicy) działającą w branży przetwórstwa szkła od 1996 roku.
Spółka ma swoją siedzibę w Dębicy przy ulicy Sandomierskiej 7 (2 kilometry od zjazdu z autostrady A4).
Spółka zatrudnia około 50 osób.
W pierwszym roku działalności spółka poczyniła szereg inwestycji mających na celu zmodernizowanie i poszerzenie posiadanego parku maszynowego: kupione zostały nowoczesne, specjalistyczne maszyny do obróbki szkła, urządzenia pomocnicze i środki transportu.

Glass System – Dexpol Sp. z o.o. jest producentem szyb laminowanych (EVA i PVB), hartowanych, zespolonych, elektrogrzewczych.
Odbiorcami wyrobów są:
– wykonawcy inwestycji budowlanych (szyby balustradowe: przeźroczyste, kolorowe i bezbarwne, laminowane i malowane; przegrody i ściany szklane; szyby zespolone; zadaszenia; podłogi; schody),
– zakłady naprawcze taboru kolejowego (szyby elektrogrzewcze, szyby zespolone),
– firmy zbrojeniowe (szyby czołowe do śmigłowców, wozów bojowych, wzierniki).

Produkowane wyroby mogą być poddane dodatkowej obróbce: malowanie, szlifowanie, polerowanie, wiercenie otworów).

Stairwell and open plan room with large windows and light airy feel, glass balustrade.

nasze certyfikaty

nasze wartości

Indywidualne podejście do każdego Klienta i optymalizacja procesów zgodnie z jego oczekiwaniami to cecha dobrej organizacji. W branży przetwosrtwa  nie ma miejsca na szablonowe rozwiązania i dopasowywanie potrzeb Klientów do własnych standardów; wręcz przeciwnie, liczą się przede wszystkim sprawna organizacja pracy i umiejętność dopasowywania się do potrzeb rynku oraz każdego klienta z osobna.

Profesjonalnie doradzimy, wyprodukujemy i dostarczymy szkło oraz zabudowy całoszkalne zgodnie z oczekiwaniem Klienta.

Indywidualne podejście do każdego klienta i optymalizacja procesów zgodnie z jego oczekiwaniami to cecha dobrej organizacji. W branży przetwórstwa szkła nie ma miejsca na szablonowe rozwiązania i dopasowywanie potrzeb klientów do własnych standardów; wręcz przeciwnie, ważna jest umiejętność dopasowywania się do potrzeb rynku oraz każdego klienta z osobna.

Zatrudniamy specjalistów.

Budowanie pozycji na rynku oraz zdobywanie zaufania Klientów nie może obejść się bez terminowego i rzetelnego wykonywania pracy. Niezbędne jest także posiadanie zaplecza, które umożliwi ciągły rozwój i pozwoli zaspokajać potrzeby stałych i nowych klientów.

Dysponujemy profesjonalnym, specjalistycznym parkiem maszynowym, który pozwala nam zachowując najwyższą jakość terminowo realizować zlecenia naszych Klientów.